Problem rumienia i rozszerzonych naczyń dotyczy coraz większej ilości społeczeństwa, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zmiany te zazwyczaj ulegają nasileniu pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak: promieniowanie słoneczne, mróz, sauna itp. Nieobojętne również są czynniki hormonale jak np. menopauza.

W naszym gabinecie  do redukcji zmian naczyniowych używamy lasera diodowego VARILITE firmy CUTERA. W sposób wybiórczy w zetknięciu z barwnikiem krwi - hemoglobiną, zamienia się w ciepło powodując obkurczenie i trwałe zamknięcie naczynia. Skoagulowane, czyli zamknięte naczynie jest już zniszczone na zawsze. Potrzeba jedynie czasu, żeby uległo resorpcji, czyli naturalnemu wchłonięciu przez organizm, co oznacza że rumień znika.
 

Botox Częstochowa                       

  • Czas trwania zabiegu - 30-45 min
  • Okres rekonwalescencji - do 3 dni może występować zaczerwienienie i obrzęk, do 7 dni na skórze mogą występować strupki
  • Seria zabiegowa - zazwyczaj jeden zabieg, przy dużej ilości zmian możliwa większa ilość zabiegów (2-3 zabiegi)
  • Dla kogo polecamy zabieg - skóra  z rumieniem, naczyniowa,
  • Przeciwskazania - ciąża i okres karmienia piersią, choroba nowotworowa, choroby bakteryjne i wirusowe oraz stany zapalne w miejscu zabiegu, skóra opalona, epilepsja, stosowanie niektórych leków i antybiotyków oraz substancji fotouczulających (np. dziurawiec, nagietek), stosowanie maści i kremów dermatologicznych z kwasami, antybiotykami, retinolem, kuracja izotretinoiną, skóra poddana innym zabiegom w ostatnim czasie (do konsultacji z osobą wykonującą zabieg)
  • Orientacyjna cena zabiegu: od 250 zł