Piękne, jędrne i symetryczne usta są wizytówką każdej kobiety. Wraz z wiekiem tracą one objętość i kształt. Kwas hialuronowy Restylane pozwoli Ci odzyskać młodzieńczy wygląd!

Restylane Kysse to preparat kwasu hialuronowego przeznaczony do modelowania, konturowania i powiększania ust. Jest bardzo plastyczny, dzięki czemu pozwala osiągać bardzo precyzyjne efekty zabiegowe. Występuje w postaci biodegradowalnego, całkowicie wchłanialnego, przezroczystego żelu. Po 8-12 miesiącach od podania jest całkowicie wydalany z organizmu,a więc zabiegi z użyciem tego preparatu są bezpieczne, co dodatkowo potwierdza certyfikacja FDA. Wykorzystywany w Restylane Kysse kwas hialuronowy jest usieciowany, co zapewnia długotrwały efekt pięknych ust. Idealnie sprawdza się do korekty niesymetrycznych, nieproporcjonalnych ust, które wraz z wiekiem straciły swoją jędrność i objętość oraz zatraciły kontur.

Ważne informacje:

  • Czas trwania zabiegu - ok. 60 min, w tym ok. 30 min znieczulenie
  • Okres rekonwalescencji - 1-3 dni
  • Dla kogo polecamy zabieg - małe, nieproporcjonalne i niesymetryczne ust, brak konturu ust, brak jędrności
  • Przeciwskazania - ciąża i okres karmienia piersią, choroba nowotworowa, choroby bakteryjne i wirusowe oraz stany zapalne w miejscu zabiegu, uczulenia na prepararty zabiegowe
  • Orientacyjna cena zabiegu: 1100 zł