Silnie odmładzająca terapia z 4% retinolem, witaminą C i koktajlem antyoksydantów. Rozświetla, wygładza i zagęszcza skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Profesjonalny zabieg anti-aging z wykorzystaniem bogatego serum i maski. Działa przeciwstarzeniowo, ujędrnia i nawilża skórę. Zmniejsza widoczność zaskórników, przebarwień pozapalnych i płytkich blizn potrądzikowych. Poprawia nawilżenie skóry oraz jej strukturę. Pobudza komórki skóry do odnowy i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Retinol (4%) - czysta postać witaminy A. Silnie odmładza, zagęszcza, nawilża i rozświetla skórę. Dzięki stabilizowanej formie zmniejszone zostało ryzyko podrażnień.

Witamina C (8%) - wykazuje silnie działanie antyoksydacyjne i rozświetlające.

Kompleks antyoksydantów (30%) - chronią skórę przez szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, przez co wykazuje wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające.

  • Czas trwania zabiegu - ok. 30 min, po 6-8 godzinach należy zmyć preparat w domu
  • Okres rekonwalescencji - do 7 dni po zabiegu skóra się złuszcza
  • Seria zabiegowa - 3-4 zabiegi, co 4 tygodnie
  • Dla kogo polecamy zabieg - skóra z oznakami starzenia, zmęczona, wymagająca regeneracji, nierówny koloyt i struktura
  • Przeciwskazania - ciąża i okres karmienia piersią, choroba nowotworowa, choroby bakteryjne i wirusowe oraz stany zapalne w miejscu zabiegu, uczulenia na prepararty zabiegowe, skóra opalona, skóra poddana innym zabiegom w ostatnim czasie (do konsultacji z osobą wykonującą zabieg)
  • Orientacyjna cena zabiegu: 200 zł (twarz, szyja i dekolt)