Modified Jessner Peel - peeling złożony o działaniu odmładzającym, rozjaśniającym oraz zwężającym rozszerzone pory. Odświeża skórę i przywraca jej blask.

Modified Jessner - to preparat o złożonym działaniu. Polecany do dla osób z objawami I i II stopnia starzenia się skóry. Ma za zadanie przywrócić skórze gęstość oraz zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Dodatkowo dzięki zawartości kwasu cytrynowego ujednolica koloryt skóry. Kwas salicylowy natomiast odpowiada za zwężenie rozszerzonych porów.

Kwas salicylowy (14%) - reguluje pracę gruczołów łojowych, przez co wspomaga usuwanie zaskórników, oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu nowych zmian. Stymuluje odnowę komórkową skóry, działając delikatnie złuszczająco, odświeżająco i odmładzająco. Redukuje niedoskonałości skóry, poprawia napięcie i koloryt skóry.

Kwas mlekowy (14%) - poprawia nawilżenie skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Sprawia, że skóra staje się grubsza, bardziej jędrna i sprężysta. Bardzo dobrze tolerują go skóry wrażliwe i naczyniowe.

Kwas cytrynowy (8%) - wykazuje działanie rozjaśniające, odmładzające, usuwa przebarwienia.

  • Czas trwania zabiegu - ok. 60 min
  • Okres rekonwalescencji - może wystąpić zaczerwienienie i delikatne złuszczanie naskórka
  • Seria zabiegowa - 4-6 zabiegów, co 7-14 dni
  • Dla kogo polecamy zabieg - pierwsze zmarszczki, odświeżenie skóry, zmiany trądzikowe, szara i ziemista skóra
  • Przeciwskazania - ciąża i okres karmienia piersią, choroba nowotworowa, choroby bakteryjne i wirusowe oraz stany zapalne w miejscu zabiegu, uczulenia na prepararty zabiegowe, skóra opalona, skóra poddana innym zabiegom w ostatnim czasie (do konsultacji z osobą wykonującą zabieg)
  • Orientacyjna cena zabiegu: 180 zł