Architect Peel - zabieg bazujący na działaniu kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skór z rozszerzonymi porami, powstałymi w wyniku starzenia się skóry. Natychmiastowo poprawia strukturę skóry, wygładza ją i rozjaśnia.

Oprócz działania poprawiającego teksturę skóry, zabieg stymuluje produkcję kolagenu typu XVIII, który odpowiada za rusztowanie skórne. Zabieg składa się z 3 kroków:

  1. Peeling enzymatyczny - dzięki zawartości papainy złuszcza martwe komórki naskórka, nie podrażniając nawet najwrażliwszej skóry. Kwasy huminowe detoksykują oraz długotrwale nawilżają. Pozostawia skórę odświeżona i przygotowaną do dalszej procedury zabiegowej.
  2. Serum o wysokiej zawartości składników aktywnych - wzmacnia szkielet podporowy skóry. Zawartość kwasów huminowych i ekstraktu z kory drzewa mahoniowego odpowiada za stymulację produkcji kolagenu typu XVIII. Ekstrakt z albicji jedwabistej, bogatej w minerały i aminokwasy, chroni struktury kolagenowe przed zniszczeniem. Zmarszczki zostają wygładzone, pory zwężone, a skóra nabiera promiennego blasku.
  3. Multiaktywna maska - zawiera kwasy huminowe oraz 3 rodzaje glinek: białą, żółtą i czerwoną, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji i wyrównania tekstury skóry. Ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze. Dzięki zawartości olejów z pestek malin, czarnuszki i wiesiołka, skóra staje się aksamitna i gładka.

 

  • Czas trwania zabiegu - ok. 45 min
  • Okres rekonwalescencji - brak
  • Seria zabiegowa - od 4 do 6 zabiegów, co 7-10 dni
  • Dla kogo polecamy zabieg - rozszerzone pory, skóra z oznakami starzenia, wymagająca odświeżenia, profilaktyka anti-aging
  • Przeciwskazania - ciąża i okres karmienia piersią, choroby bakteryjne i wirusowe oraz stany zapalne w miejscu zabiegu, uczulenia na prepararty zabiegowe, skóra poddana innym zabiegom w ostatnim czasie (do konsultacji z osobą wykonującą zabieg)
  • Orientacyjna cena zabiegu: 200 zł