AGE PEEL - peeling stworzony do opóźniania procesów starzenia się skóry. Połączenie kwasu mlekowego, salicylowego, migdałowego i laktobionowego zapewnia natychmiastowe rezultaty. Zabieg stymuluje skórę do odnowy, napina, ujędrnia i uelastycznia. Niweluje drobne zmarszczki i w znacznym stopniu zapobiega tworzeniu się nowych. Nawilża skórę oraz poprawia barierę naskórkową.

Redukuje drobne niedoskonałości, odświeża i poprawia koloryt skóry. Pozostawia skórę wygładzona, wypoczęta i napiętą. Kwas mlekowy stymuluje produkcję ceramidów w naskórku, przez co poprawia barierę skórną i nawilża skórę. Kwas salicylowy reguluje preacę gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu zmian zapalnych i innych niedoskonałości oraz rozjaśnia i wygładza skórę, Kwas migdałowy działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Rozjaśnia skórę i poprawia jej koloryt. Stymuluje proces syntezy kolagenu i elastyny, pozostawiając skórę jędrną i bardziej sprężystą oraz znacznie opóźniając jej starzenie. Kwas laktobionowy łagodzi podrażnienia i mocno nawilża skórę odwodnioną.

  • Czas trwania zabiegu - ok. 60 min
  • Okres rekonwalescencji - brak lub do 48h (może wystąpić delikatne łuszczenie)
  • Seria zabiegowa - od 4 do 6 zabiegów, co 2 tygodnie
  • Dla kogo polecamy zabieg - skóra z oznakami starzenia, zmęczona, wymagająca regeneracji
  • Przeciwskazania - ciąża i okres karmienia piersią, choroba nowotworowa, choroby bakteryjne i wirusowe oraz stany zapalne w miejscu zabiegu, uczulenia na prepararty zabiegowe, skóra opalona, skóra poddana innym zabiegom w ostatnim czasie (do konsultacji z osobą wykonującą zabieg)
  • Orientacyjna cena zabiegu: 250 zł