• charakteryzuje się utratą jędrności, elastyczności i w wielu przypadkach, także nawilżenia, przez co staje się wiotka, cienka i delikatna.

 

Na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki, bruzdy, pofałdowania oraz przebarwienia, co sprawia, że cera dojrzała potrzebuje stałej stymulacji pracy kolagenu i elastyny, których ilość i jakość słabnie wraz z wielkiem. 

 

Zabiegi proponowane dla skóry dojrzałej:

 

 • FOTOODMŁADZANIE - żółte światło emitowane przez VPL™ pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu,  dzięki czemu wygładza zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory oraz wyrównuje napięcie i koloryt skóry. Fotoodmładzanie VPL™ skutecznie usuwa i redukuje przebarwienia nie tylko spowodowane starzeniem się skóry, ale także działaniem słońca. Łagodne zabiegi fotoodmładzania mogą być przeprowadzane w celu naprawy określonych defektów lub jako część długofalowego programu pielęgnacji skóry.

           Czas zabiegu: 30 min

           Okres rekonwalescencji: brak/2-3 dni

           Seria zabiegów: 4-5 zabiegów, co 14-30 dni

 

 • ZABIEG B-LIKE PEEL - zabieg oparty o działanie kwasu gammaaminomasłowego, natychmiast spłyca zmarszczki mimiczne, poprawia jędrność skóry i stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Idealny zarówno jako zabieg bankietowy, jak i seria zabiegów anti-aging.

           Czas zabiegu: 60 min

           Okres rekonwalescencji: brak

           Seria zabiegów: 4-5 zabiegów, co 14-30 dni lub jednorazowo jako zabieg bankietowy

 • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA "NCTF 135 HA" - to kuracja nawilżająco-stymulująca szczególnie polecana dla skór suchych, odwodnionych, dojrzałych, wiotkich, pozbawionych elastyczności i gęstości, a także z oznakami starzenia oraz w profilaktyce anti-aging. 

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi, co 14- 21 dni

 

 • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA "DERMAHEAL HSR" - to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia oraz regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Ponadto kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. 

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi, co 14- 21 dni

 

 • ZABIEG FERUL PEEL+VITAMIN C PEEL - innowacyjny zabieg anti-aging. Hamuje procesy przedwczesnego starzenia się skóry oraz redukuje jego widoczne skutki. Ujędrnia, nawilża i wygładza skórę. Nie powoduje złuszcza się skóry. Polecany jako zabieg bankietowy.

Czas zabiegu: 60 minut

Okres rekonwalescencji: brak

Seria zabiegów: 4-5 zabiegów lub jednorazowo jako zabieg "przed wielkim wyjściem"

 

 • ZABIEG SHIKI PEEL - zabieg wyrównuje poziom nawilżenia, działa regenerująco, wygładzająco, nadaje skórze napięcie i sprężystość. Idealny dla skór dojrzałych ze zmianami trądzikowymi, ponieważ odblokowuje zaczopowane ujścia gruczołów łojowych.

Czas zabiegu: 60 minut

Okres rekonwalescencji: brak

Seria zabiegów: 4-5 zabiegów co 14-30 dni.

 

 • ZABIEG "OBAGI FOREVER YOUNG" - zabieg anti-aging opóźniający procesy starzenia się skóry oraz dodający blasku skórom zmęczonym o niejednolitym kolorycie. Wygładza powierzchnie naskórka, pobudza mikrokrążenie.

Czas zabiegu: 60 minut

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 5-6 zabiegów, co 10-30 dni

 

 • ZABIEG "ESTHEDERM GLOBAL YOUTH CARE (CYCLO)" - globalna pielęgnacja twarzy i ciała do skóry dojrzałej, na której widoczne są oznaki starzenia się skóry, spowodowane hormonalnymi dysfunkcjami, jak utrata gęstości, widoczne zmarszczki, zmarszczki mimiczne, przesuszenie i ścieńczenie skóry, czy utrata blasku. Połączenie produktów wysokiej skuteczności z masażem, rollerem i technikami relaksacyjnymi gwarantuje widoczne rezultaty już od pierwszego zabiegu.

Czas zabiegu: 60-90 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 4-5 zabiegów, co 14-30 dni

 

 • ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY - to zabieg oparty na masażu ujędrniającym oraz ultradźwiękowym wtłaczaniu substancji aktywnych wgłąb skóry. Poprawia kondycję skóry, dodaje blasku oraz zagęszcza i spłyca zmarszczki. 

Czas zabiegu: 60-80 min

Okres rekonwalescencji: brak

Seria zabiegów: 4-6 zabiegów co 14-30 dni

 

 • PEELINGI CHEMICZNE (kwas migdałowy, salicylowy, glikolowy,pirogronowy) - innowacyjne zabiegi z kwasami o różnych wielkościach cząsteczek i stężeń dobieranych do każdej skóry indywidualnie. Dzięki specjalnie opracowanym procedurom i odpowiedniej jakości preparatom, zabiegi przywracają prawidłowe funkcje skóry jednocześnie poprawiając koloryt i stymulując skórę do odnowy oraz produkcji fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Peelingi chemiczne usuwają również martwe komórki naskórka, rozjaśniają przebarwienia oraz spłycają zmarszczki, pozostawiając skórę gładką, napiętą i zdrową.

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: od ok. 2-6 dniu po zabiegu skóra może się złuszczać

Seria zabiegów: 3-5 zabiegów, co 21-30 dni

 

 • RETIX C - to silna i bezpieczna kuracja anti-aging. Dzięki zawartości 4% retinolu, witaminy C i antyoksydantów zabieg działa silnie odmładzająco, rozjaśniająco oraz rozświetlająco, a także zagęszcza, wygładza i nawilża skórę, dzięki czemu redukuje przebarwinia i niedoskonałości skóry, zwiększa jędrność i naturalną barierę ochronną skóry oraz chroni przed fotouszkodzeniami.

Czas trwania: 30 min

Okres rekonwalescencji: od 3 do ok.7 dnia po zabiegu następuje złuszczanie skóry

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi, co 4 tygodnie

 

Powyższe propozycje zabiegowe są spersonalizowane zarówno pod względem używanych urządzeń, jak i kosmetyków. Klient w ramach pakietu zabiegowego może otrzymać komputerową analizę skóry twarzy, obrazującą efekty przed i po kuracji.