• charakteryzuje się tendencji do rumienia oraz występowaniem rozszerzonych i prześwitujących przez naskórek naczyń krwionośnych.

 

Zazwyczaj skóra naczyniowa jest cienka, sucha i skłonna do podrażnień oraz podatna na czynniki zewnętrzne. Zdarza się jednak, że rozszerzone naczynia występują u skór tłustych i mieszanych. W obu przypadkach potrzebna jest specjalistyczna pielęgnacja skóry zarówno w domu, jak i w gabinecie, ponieważ zaniedbanie lub nieprawidłowe postępowanie może znacznie pogorszyć stan cery.

 

Zabiegi proponowane dla skóry naczyniowej:

 

  • ZAMYKANIE NACZYŃ LASEREM DIODOWYM VARILITE - najskuteczniejsza metoda usuwania rozszerzonych naczyń w postaci tzw. "pajączków". Pozwala na trwałe pozbycie się teleangiektazji.

           Czas zabiegu: ok. 30 minut

           Okres rekonwalescencji: 2-14 dni

           Seria: 1-2 zabiegi

 

  • TERAPIA URZĄDZENIEM VPL - to leczenie zmian naczyniowych (rumieni) za pomocą emisji przefiltrowanych wiązek światła o szerokim spektrum, które selektywnie absorbowane przez krwinki czerwone, powodują obkurczenie i zamknięcie naczynia.

          Czas zabiegu: ok. 30 minut

          Okres rekonwalescencji: 1-2 dni

          Seria zabiegów: 4-6 zabiegów, co 3-4 tygodnie

  • LACTO PEEL - zabieg z kwasem laktobionowym dla skór z rumieniem, podrażnionych, wrażliwych, nadreaktywnych, także z trądzikiem różowatym. Wykazuje łagodniejsze działanie niż inne kwasy, nie powodując efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania lub zaczerwienienia skóry. Dodatkowym atutem są silne właściwości przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry. Kwas laktobionowy dzięki swojej budowie nie wykazuje działania fototoksycznego, może być więc stosowany przez cały rok. Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry.

                    Czas zabiegu: 60 minut

          Okres rekonwalescencji: brak

          Seria: 5-6 zabiegów co 2-3 tygodnie

 

  • VITAMIN C PEEL - zabieg redukuje teleagtacje dzięki zawartości witaminy C i kwasu laktobionowego. Wyraźnie rozjaśnia i ujędrnia skórę. Bezpieczny do stosowania latem.

          Czas zabiegu: 60 minut

          Okres rekonwalescencji: brak

          Seria: 4-5 zabiegi

  • LACTO PEEL - zabieg dla skór z rumieniem, podrażnionych, wrażliwych, nadreaktywnych, także z trądzikiem różowatym. Kwas laktobionowy wykazuje łagodniejsze działanie niż inne kwasy, nie powodując efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania lub zaczerwienienia skóry. Dodatkowym atutem są silne właściwości przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry. Może być stosowany przez cały rok, nie wykazuje działania fototoksycznego.Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry.

          Czas zabiegu: 60 minut

          Okres rekonwalescencji: brak

          Seria: 5-6 zabiegów

  • ZABIEG "OBAGI CALM" - zabieg ma na celu wzmocnienie naczyń krwionośnych, zmniejszenie rumienia oraz przywrócenie nawilżenia i uczucia komfortu skóry. Silnie koi podrażnioną skórę, dzięki czemu jest idealny dla skór naczyniowych, delikatnych oraz wrażliwych.

          Czas zabiegu: 60 minut

          Okres rekonwalescencji: brak

          Seria: 6 zabiegów, co 7-10 dni

 

Powyższe propozycje zabiegowe są spersonalizowane zarówno pod względem używanych urządzeń, jak i kosmetyków. Klient w ramach pakietu zabiegowego może otrzymać komputerową analizę skóry twarzy, obrazującą efekty przed i po kuracji.