Zabiegi ujędrniaące i anti-aging:

  • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA NCTF 135 HA - to kuracja nawilżająco-stymulująca szczególnie polecana dla skór suchych, odwodnionych, dojrzałych, wiotkich - pozbawionych elastyczności i gęstości, z oznakami starzenia, a także w profilaktyce anti-aging. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Koktajl bogaty w kwas hialuronowy, witaminy i inne cenne składniki aktywne nawilży i zregeneruje nawet bardzo suchą i odwodnioną skórę.  Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna, a koloryt ujednolicony .Poprzez mikronakłuwanie skóry podczas zabiegu dochodzi dodatkowo do stymulacji kolagenu, elastyny oraz komórek naskórka do wzrostu i odnowy, a także zwiększa się przenikalność cennych składników zawartych w koktajlu.

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi co 14-21 dni

CZYTAJ WIĘCEJ

 

       Botox Częstochowa

  • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAHEAL HSR - Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia sucha skórę i pomaga jej utrzymać równowagę.

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi co 14-21 dni

CZYTAJ WIĘCEJ

 

  • ZABIEG OBAGI FOREVER YOUNG - zabieg anti-aging opóźniający procesy starzenia się skóry, a także dodający blasku skórom zmęczonym o niejednolitym kolorycie. Wygładza powierzchnie naskórka, pobudza mikrokrążenie. Mikronakłuwanie zawarte w zabiegu pobudza procesy stymulacji kolagenu i elastyny do odnowy i regeneracji. Pomaga przebudować skórę, zagęścić ją oraz wygładzić.

Czas zabiegu: 60 minut

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 5-6 zabiegów co 10-30 dni

CZYTAJ WIĘCEJ

 

  • ZABIEG ESTHEDERM GLOBAL YOUTH CARE (CYCLO) - globalna pielęgnacja twarzy i ciała do skóry dojrzałej, na której widoczne są oznaki starzenia się skóry, spowodowane hormonalnymi dysfunkcjami: utrata gęstości, widoczne zmarszczki, zmarszczki mimiczne, przesuszenie i ścieńczenie skóry, utrata blasku. Połączenie produktów wysokiej skuteczności z masażem, rollerem i technikami relaksacyjnymi gwarantuje widoczne rezultaty już od pierwszego zabiegu. Wykorzystanie w zabiegu mezoterapii mikroigłowej zwiększa penetrację substancji czynnych i pobudza produkcję kolagenu i elastyny, a także aktywuje regenerację komórkową.Zabieg przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik manualnych powoduje aktywację mikrokrążenia i głęboko stymuluje skórę właściwą, dzięki czemu odzyskuje ona sprężystość, a utrwalone zmarszczki ulegają spłyceniu. Przywraca cykl funkcjonowania jak w młodej skórze, kompensuje niedobory hormonalne i ich wpływ na skórę.

Czas zabiegu: 60-90 min

Okres rekonwalescencji: 1-3 dni

Seria zabiegów: 4-5 zabiegów co 14-30 dni

Czytaj więcej: http://www.esthederm.pl/page/open/id/17

 

  • ZABIEG ELASTIC SKIN - zabieg oparty na masażu ujędrniającym i ultradźwiękowym wtłaczaniu substancji aktywnych wgłąb skóry. Poprawia kondycję skóry, dodaje blasku, zagęszcza, spłyca zmarszczki. Stymuluje skórę do odnowy i regeneracji.

Czas zabiegu: 60-80 min

Okres rekonwalescencji: brak

Seria zabiegów: 4-6 zabiegów co 14-30 dni

 

  • PEELINGI CHEMICZNE (kwas migdałowy, salicylowy, glikolowy,pirogronowy) - inowacyjne zabiegi z kwasami o różnych wielkościach cząsteczek i stężeń dobrane indywidulanie dla Twojej skóry. Dzięki specjalnie opracowanym procedurom i odpowiedniej jakości preparatów zabieg przywracają prawidłowe funkcje skóry jednocześnie poprawiając koloryt, stymulując skórę do odnowy i produkcji fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Usuwają martwe komórki naskórka, rozjaśniają przebarwienia, spłycają zmarszczki, pozostawiając skórę gładką, napiętą i zdrową.

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: od ok.2-6 dniu po zabiegu skóra może się złuszczać.

Seria zabiegów: 3-5 zabiegów co 21-30 dni

Czytaj więcej: http://www.profilestetyczny.pl/strony2011/www.profilestetyczny.pl/pl/strefa-pacjenta/laboratoria/mesoestetic/pilingi-chemiczne/

 

Zabiegi poprawiające koloryt skóry:

  • RETIX C - to silna i bezpieczna kuracja anti-aging. Dzięki zawartości 4% retinolu, witaminy C i antyoksydantów zabieg działa silnie odmładzająco, rozjaśniająco, rozświetlająco, a także zagęszcza, wygładza i nawilża skórę. Powoduje redukcję przebarwień i niedoskonałości skóry, zwiększa jędrność i naturalną barierę ochronną skóry oraz chroni przed fotouszkodzeniami.

Czas trwania: 30 min

Okres rekonwalescencji: od 3 do ok.7 dnia po zabiegu następuje złuszczanie skóry

Seria zabiegów: 3-4 zabiegi co 4 tygodnie

Czytaj więcej:   http://www.xylogic.pl/aktualnosci/retix-c.html

 

  • ZABIEG OBAGI SHINE - zabieg idealny dla skór pozbawionych blasku, zmęczonych, szarych. Usuwa martwe komórki naskórka, rozświetla i wyrównuje koloryt.

Czas zabiegu: 60 min

Okres rekonwalescencji: brak/ kilka dni (w zależności od zastosowanego peelingu)

Seria zabiegów: 6 zabiegów co 7-21 dni

CZYTAJ WIECEJ

Powyższe propozycje zabiegowe są spersonalizowane zarówno pod względem używanych urządzeń, jak i kosmetyków. Klient w ramach pakietu zabiegowego może otrzymać komputerową analizę skóry twarzy obrazującą efekty przed i po kuracji. Przedstawione zabiegi stanowią jedynie część oferty. Jednak ostatecznie o prawidłowo dobranej kuracji powinien decydować Specjalista / Kosmetolog.