Juvederm to gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego najwyższej klasy.

Wypełniacze Juvaderm to cała linia produktów przeznaczonych do korekcji konkretnych defektów:

  • JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine wykorzystywany jest w celu odswieżenia wyglądu twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądajacego konturu twarzy w jej dolnej częsci.  Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się nawet do 15 miesięcy.
  • JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine to preparat slużący do przywracania objętosci twarzy. Dzięki swoim wyjątkowym wlaściwościom liftingujacym, pomaga w szybki i naturalny sposób odzyskac utraconą objętość policzków i podbródka zapewniajac delikatny efekt liftingu, subtelnie odtwarza kształt policzków, podnosząc je i ujędrniając. Przywraca utracona z wiekiem objetosc twarzy, odtwarza  jej mlodzieńcze proporcje, wyrównuje linie żuchwy, podkreśla wydatność kości policzkowych.
  • JUVEDERM® ULTRA SMILE™ to wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania z lidokaina przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w celu zwiększenia objętosci ust, zarysowania ich kształtu, korekty pionowych linii warg i zagłębien w kącikach ust.