0,00  zł

Koszyk jest pusty

O NAS

Nasz gabinet medycyny estetycznej działa w Częstochowie od 2009 roku.

Założycielka - Krystyna Hubicka to dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej oraz absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej (specjalistka II stopnia chorób wewnętrznych). Laser-Med to najwyższej klasy specjaliści. Dzięki wiedzy popartej praktyką zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort.


Dzięki nowatorskim i odważnym pomysłom nasz gabinet medycyny estetycznej został doceniony w regionalnym konkursie przedsiębiorczości w województwie śląskim “Realna odpowiedź na realne potrzeby" i uzyskał środki na zakup innowacyjnych technologii. Gabinet już od momentu powstania związany jest z warszawskimi ośrodkami naukowymi m.in. Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej dr Andrzeja Ignaciuka przy Polskim Towarzystwie Lekarskim pod kierownictwem naukowym prof.dr hab.med. Jerzego Woy-Wojciechowskiego. 

W 2011 roku nasz gabinet medycyny estetycznej zmienił siedzibę i obecnie mieści się w ścisłym centrum Częstochowy. Naszych pacjentów przyjmujemy w komfortowych, klimatyzowanych oraz przestronnych pomieszczeniach. Dodatkowo zapewniamy monitorowane miejsca parkingowe. Zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowany personel medyczny, który nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy oraz umiejętności. Nasze zabiegi oparte są wyłącznie na produktach firm renomowanych na całym świecie. Wiedzę na temat medycyny estetycznej czerpiemy od najlepszych! Uczestnictwo w licznych sympozjach i kongresach naukowych w kraju i zagranicą jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług. 

Dr Krystyna Hubicka


Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Właścicielka kliniki medycyny estetycznej Laser-med ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1997r. W późniejszych latach uzyskała tytuł specjalisty II stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych. Czynnie medycyną estetyczną zajmuje się od 2005r. Uczestniczyła w licznych sympozjach i kongresach naukowych z tej dziedziny. Napisała pracę badawczą na temat "Fotoprotekcja - współczesna profilaktyka przeciwstarzeniowa".

CERTYFIKATY

Mgr Daria Mrowiec


Mgr Daria Mrowiec to dyplomowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologię ukończyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W Gabinecie Medycyny Estetycznej Laser-Med zajmuje się przede wszystkim kosmetologią pielęgnacyjną oraz leczniczą. Od lat stale poszerza swoje umiejętności, czego dowodem jest udział w licznych szkoleniach oraz kongresach. Pracuje z pasją oraz zaangażowaniem i stawia na indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zawsze niezwykle trafnie odpowiada na ich potrzeby.

CERTYFIKATY

Laser Med

Laser-Med

 ul. Jasnogórska 15/7B  

42-202 Częstochowa -  centrum

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek - 11:00-19:00

Sobota - czynne raz w miesiącu

Niedziela - nieczynne

 

Facebook